Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

usługi remontowe

Gold Hand – usługi remontowe Kielce

Za każdym razem, gdy będą Państwu potrzebne wysokiej jakości usługi remontowe w zakresie:

  • panele podłogowe,
  • drzwi wewnętrzne,
  • drzwi zewnętrzne,
  • podłogi,
  • okleiny drzwiowe,
  • remonty Kielce,

Skieruj swoją uwagę na tę ofertę. Gold Hand to firma z wieloletnim doświadczeniem. Od lat prężnie działa na lokalnym rynku. Świadczy wysokiej jakości usługi remontowe w korzystnych cenach. Jej atutem pozostaje dostęp do materiałów wykończeniowych w korzystnych cenach. Po szczegóły oferty odsyłamy na stronę internetową firmy. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 535 500 241.

Quick View
poduszki dekoracyjne

Kolorowe poduszki dekoracyjne

Luz, sielskość, czy może ponadczasowa elegancja? Jaki charakter ma mieć nasz salon? Wszystko zależy od dodatków, które wykończą wnętrze. Jednym z elementów ozdobnych, które szybko i za nieduże pieniądze pomogą zmienić charakter salonu są poduszki dekoracyjne. Jak wybierać poduszki, by stworzyć salon z duszą?

Quick View
kapelusz przeciwsłoneczny

Modne czapki

Nakrycia głowy są świetnym sposobem na uzupełnienie każdej stylizacji niezależnie od wieku czy płci. To modowe rozwiązanie ma jednocześnie swoje praktyczne zastosowanie we wszystkich porach roku. Zatem kupując nowe nakrycie głowy, warto skupić się zarówno na wyglądzie, jak i zastosowaniu.

Quick View
zapaska kucharska

Zapaski kucharskie

Zapaska kucharska to niezbędny element każdego kucharza oraz kelnera. Sprawdza się we wszystkich lokalach gastronomicznych, a więc w restauracjach, kawiarniach czy też barach. Dzięki takiej zapasce personel wygląda schludnie i jest przygotowany do wykonywania swoich obowiązków. Zapaska pozwala na utrzymanie czystości, dostępna jest w wielu rozmaitych wersjach kolorystycznych. To swego rodzaju standard występujący w gastronomii. Na uwagę zasługuje również długość takiej zapaski, zwykle jest ona zakończona dużo poniżej kolan użytkownika, chociaż wiele zależy od noszonego modelu.

Quick View
Maroni