Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

akumulator samochodowy

Akumulator samochodowy

Akumulator to urządzenie, które stanowi duże zagrożenie dla środowiska naturalnego. Ustawodawca, chcąc ograniczyć zanieczyszczenie środowiska w ustawie o bateriach i akumulatorach uregulował zasady postępowania ze starym akumulatorem podczas zakupu nowego. Z góry zatem możemy przyjąć, że akumulatora nie możemy tak po prostu wyrzucić do kosza na śmieci. Co zatem powinno się z nim zrobić?

Quick View
obiad

Dobra restauracja w Rzeszowie

Restauracja Kulisy MG Catering, ul.Jastrzębia 29, 35-207 Rzeszów.

Quick View
kulisy.rzeszow.pl
lekarz

Dobry ortopeda w Łęcznej

Gabinet Lekarski Jacek Maksymiuk​ z siedzibą w ​ Łęcznej (21-010)​ przy ulicy ​Słonecznej 56​.

Quick View
maksmed.com

Euro-Bus – przewozy zagraniczne

Ilekroć będziesz rozważał lub rozważała wyjazd za granicę, rozważ ofertę firmy Euro-bus. To przedsiębiorstwo jest synonimem komfortu i bezpieczeństwa. Działa na rynku od ponad 15 lat. Firmę z Busko Zdroju wyróżnia nowoczesna flota, wielu doświadczonych kierowców oraz dbałość o klienta.

Oferuje ona podróżnym komfortowe kursy np. do Niemiec w czasie których mają oni zagwarantowany bezpieczny przejazd. Jeśli więc interesuje cię tego typu oferta, skorzystaj z możliwości poznaj jej szczegóły. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie internetowej firmy lub dzwoniąc pod numer (41) 378 71 22.

Quick View
Przewozy do Niemiec
haft komputerowy

Haft komputerowy

Oferujemy profesjonalny haft wykonywany przy użyciu maszyny hafciarskiej, co daje możliwość szybkiego wykonywania projektów, przy użyciu aż 15 kolorów i absolutną gwarancję jakości, precyzji oraz powtarzalności wzorów. Wykonujemy najbardziej skomplikowane hafty na: czapkach, koszulkach, polarach oraz ręcznikach, a także odzieży roboczej i sportowej, torbach ekologicznych i plecakach – zarówno na wyrobach gotowych, jak i wykrojach. Istnieje możliwość przygotowania projektu haftu – zgodnego z zamówieniem i wytycznymi klienta.

Quick View
Zapytaj o usługę

Morąg usługi blacharsko-lakiernicze w Kielcach

MORĄG Centrum powypadkowe to firma, która powstała w Kielcach w 1980 roku. Oferuje usługi w ramach blacharstwa i lakiernictwa obejmujące wszystkie najpopularniejsze marki samochodów. Firma świadczy usługi kompleksowo. To znaczy, że na miejscu wykonuje zlecenie fachowo, w terminie i z dobrym stosunkiem jakości do ceny.

Prócz świadczonych przez firmę usług blacharsko-lakierniczych z jej oferty skorzystać można w przypadku, gdy potrzebna jest pomoc drogowa. Prócz tego klienci firmy Morąg mają do dyspozycji auto zastępcze. Zainteresowanych skorzystaniem z tej oferty, czyli osób, którym potrzebny jest blacharz, lakiernik kielce odsyłamy na stronę internetową firmy lub zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem 41 361 63 37.

Quick View
Lakiernik Kielce
skrzynia biegów

Naprawa automatycznych skrzyń biegów

AUTO – JÓZEFÓW Wojciech Pauk
Piłsudskiego 7
05-420 Józefów
NIP: 5241467015
tel. 504-425-406

Quick View
www.autojozefow.pl
optymalizacja strony

Optymalizacja strony

Optymalizacja strony to dopasowanie jej do procesów wyszukiwarki i preferencji użytkowników. Pierwszy krok to dostosowanie formy wewnętrznej strony internetowej i wyeliminowanie potencjalnych mankamentów w kodzie strony.

Quick View
felgi

Piaskowanie felg

Branża motoryzacyjna posiada szeroką gamę możliwości. W dzisiejszych czasach możemy wykonać mnóstwo zabiegów, które podniosą wartość naszego pojazdu i nadadzą im określonego animuszu. Największym przedsięwzięciem, jeśli chodzi o nadwozie będzie lakierowanie, zgadza się?

Quick View
projekt

Projekt biura

Aranżacja powierzchni biurowej może być zadaniem albo bardzo prostym, albo karkołomnym. Określenie stawki za zaprojektowanie biura, wymaga określenia celów, dlatego konieczne jest sprecyzowanie potrzeb i w razie potrzeby, skorzystanie z usług profesjonalnego architekta. Koszt aranżacji jednego metra kwadratowego biura zaczyna się od mniej więcej 90zł. W zależności od tego, czy jest to projekt komercyjny czy przygotowany indywidualnie, stawki sięgać mogą nawet 200zł za metr kwadratowy. Średnia cena projektu biura, oscyluje w granicach 120 zł za metr kwadratowy powierzchni.

Quick View
alpinista

Usługi alpinistyczne

Rope Expert-Łukasz Kita, Al. Poniatowskiego 1 BUSINESS LINK” – PGE Narodowy, 03-901 Warszawa NIP: 1182060208 tel. 535167501 biuro@ropeexpert.pl

Quick View
ropeexpert.pl
wypożyczalnia samochodów

Wypożyczalnia samochodów

Potrzebujesz wypożyczyć samochód, bo na przykład zepsuł ci się twój pojazd i nie posiadasz auta zastępczego? To wcale jest takie skomplikowane. Wystarczy wypełnić kilka dokumentów, zwrócić uwagę na drobne szczegóły i pojazd, jaki sobie wybierzesz, przez kilka dni może być Twój.

Quick View